Jak poderwać dziewczynę?

Czy zaczyna brakować ci słów, gdy spodoba ci się jakaś dziewczyna? Chciałbyś znać gotową receptę na rozpoczęcie rozmowy? Tekstów na podryw jest wiele. Sprawdź, czy któraś z naszych metod pomoże Ci przełamać pierwsze lody.

Tego unikaj

Zapewne wielokrotnie słyszałeś o tekstach, które są wyśmiewane zarówno przez same dziewczyny, jak i w miejskich legendach. Takimi wypowiedziami są „Czy bolało cię, maleńka, gdy spadałaś z nieba?”, „Twój ojciec to złodziej, gdyż skradł wszystkie gwiazdy z nieba i skrył je w twoich oczach” czy „Zapamiętaj moje imię, bo potem będziesz je krzyczeć”. Takie teksty nie tylko nie zapewnią ci udanego podrywu, ale wręcz narażą na śmieszność.

Najważniejsza jest spontaniczność

Recepta na udany podryw jest bardzo prosta, ale niestety w swojej prostocie bardzo utrudniona, gdyż nie można się do niej przygotować. Stanowi ją spontaniczność wypowiedzi w pierwszym kontakcie. Aby od pierwszych słów zainteresować dziewczynę sobą, należy odnieść się do aktualnej sytuacji, wykazać dużo szczerości i prostoty. Gdy spotkasz dziewczynę idącą z koleżanką po miejskim deptaku, najlepiej powiedzieć „Cześć. Przepraszam, że przeszkadzam, ale uważam, że jesteś śliczna. Dasz mi swój numer telefonu?”. W przeprowadzonym niedawno przez polskich youtuberów eksperymencie w 7 na 10 przypadków taki podryw okazywał się skuteczny! Dziewczyny reagowały uśmiechem i po krótkiej rozmowie dawały chłopakowi swój numer. Warto też w pierwszym kontakcie odnieść się do bieżącej sytuacji, np. dziewczynie zastanawiającej się nad wyborem dania w fast-fodzie polecić konkretną rzecz: „Wiesz, mają tu naprawdę dobre zapiekanki. Tak przy okazji, jestem Michał”, po czym zacząć krótką, ale zachęcającą rozmowę.

Co za dużo, to niezdrowo

W pierwszym kontakcie bardzo istotne jest nawiązanie rozmowy oraz zdobycie kontaktu (numer telefonu, kontakt na komunikatorze czy portalu społecznościowym). Po inicjującej rozmowie warto dać dziewczynie trochę czasu, aby zaczęła myśleć o twoim komplemencie, aby też połechtać jej ego i dodać pewności siebie. Bycie uprzejmie zaczepioną i umiejętnie skomplementowaną z pewnością nastawi ją pozytywnie do dalszego kontaktu, tak by finalnie umówiła się z tobą na randkę. Więcej informacji znajdziesz w tym miejscu https://randkuj.my/jak-poderwac-dziewczyne

Miłość Porady Relacje damsko-męskie
Poprzednie
Udana zabawa weselna… dzięki idealnemu partnerowi!
Następne
Miłość. Jak wyrazić uczucie za pomocą słów?