Udana zabawa weselna… dzięki idealnemu partnerowi!

Nie tylko wymarzona sukienka, pięknie dobrane dodatki, wygodne buty, wyborna muzyka taneczna oraz bufet stanowią o udanej zabawie weselnej. Jako gość skupiamy się przede wszystkim na atmosferze i towarzystwie, w którym się bawimy. Aby móc przehulać całą noc, warto skupić się na wyborze odpowiedniego partnera.

Kultura osobista to podstawa

Minimalne wymagania wobec zachowania partnera dotyczą jego umiejętności zachowania się w towarzystwie. Pod żadnym pozorem nie akceptujmy niekulturalnego spożywania posiłków, głośnych i wulgarnych rozmów, braku szacunku wobec osób starszych lub pary młodej, niechlujnego wyglądu. Warto zwrócić uwagę swojemu chłopakowi, aby zachowywał się nie tylko zgodnie z normami savoir-vivre’u, ale przede wszystkim ze zwykłą, ludzką kulturą osobistą. Dodatkowym atutem są drobne, a miłe gesty, kierowane w stronę partnerki: przytrzymanie drzwi, odsunięcie krzesła przy stole, podanie żakietu bądź zadbanie o nią przy stole.

A kto z nami nie wypije…

Współczesne wesela odchodzą od tradycyjnego modelu zabawy, w której centrum wydarzeń stanowi alkohol. Wiadomym jest, że zarówno wino, wódka, lub coraz popularniejsze drink bary są nieodłącznym elementem świętowania z młodą parą. Należy jednak podkreślić, że upicie się partnera jest niedopuszczalne, karygodne i warte najostrzejszego potępienia. Nasz partner w ten sposób wystawia o sobie świadectwo człowieka pozbawionego hamulców i godności osobistej.

Taniec nie tylko towarzyski

Umiejętność tańca jest miłym atutem. Pozwala bawić się nie tylko przy posiłkach, alkoholu i rozmowach, ale i miło spędzić czas na parkiecie. Gdy nasz partner doskonale potrafi tańczyć salsę, cha-chę czy walca, poprowadzi nas przez wieczór i noc w doskonałym stylu. Nie zapominajmy jednak, że taniec na weselach często stanowi swobodną wariację na temat różnych stylów oraz osobistych upodobań. Ważne jedynie, by dobrze czuć się w ramionach swojego towarzysza – czy to w spokojnym bujaniu się do romantycznych utworów, czy też wspólnych szaleństwach w rytmie disco polo.

A co w sytuacji, gdy na wesele poszukujemy całkiem nowego partnera? Przede wszystkim warto umówić się na kilka spotkań przed planowaną zabawą, aby móc lepiej się poznać oraz zauważyć ewentualne braki w kulturze osobistej, pociągu do alkoholu bądź nieumiejętności tańca.

Porady Relacje damsko-męskie
Poprzednie
Moda na dziewczyny z Ukrainy
Następne
Jak poderwać dziewczynę?