Nie bój się zagadać do dziewczyny na Facebook’u!

W dobie powszechnego dostępu do Internetu, zagadanie do płci przeciwnej nigdy nie wydawało się prostsze. Co jednak jeśli masz problem z rozmową nawet przez komunikator internetowy? Nie panikuj. Z tymi poradami bez problemu rozpoczniesz rozmowę z wybraną dziewczyną i zaprosisz ją na randkę.

  1. Bądź pewny siebie.

    Dziewczyny lubią pewnych siebie facetów i potrafią wyczuć zdesperowanego kolesia nawet przez Internet. Już sam fakt, że boisz się do niej napisać może świadczyć o twoim niskim poczuciu własnej wartości. Jak temu zapobiec? Przede wszystkim nie myśl o tym za dużo. Po prostu bądź sobą i zacznij pisać! Sam zobaczysz jakie to proste.

  2. Nie zaczynaj z banałami.

    Nie bądź jak inni faceci. Nie zaczynaj rozmowy od suchego “Hej,co tam?”. Szansa na to, że dziewczyna odpisze na taką wiadomość jest niska. Te ładniejsze dostają kilka takich wiadomości w ciągu dnia! Wyróżnij się! Jeśli znasz ją poza Internetem (na przykład ze szkoły), nawiąż do tego co wydarzyło się ostatnio ciekawego w Waszym otoczeniu. Jeśli dopiero co się poznaliście, możesz nawiązać do tego w jaki sposób do tego doszło. Takie rozpoczęcie rozmowy sprawi, że odrobinę się wyróżnisz i dzięki temu dasz sobie większe szanse na to, że dziewczyna w ogóle Ci odpisze.

  3. Dąż do randki.

    Pamiętaj, że samo pisanie przez Internet nic nie znaczy. Jeżeli nie będzie Ci zależało na tym, żeby ją zabrać na randkę to pisząc z nią stracisz tylko swój cenny czas. Jeśli znacie się już, to po kilku wiadomościach zaproś dziewczynę na spotkanie. Bądź kreatywny i nie bój się! Jeśli będziesz zwlekał z zaproszeniem to zyskasz tylko nową koleżankę do popisania. I nic więcej. Pamiętaj, że pisanie przez Internet nie powinno zastąpić prawdziwego randkowania. Tylko w ten sposób możesz na prawdę poznać drugą osobę.

Wiele starszych osób może uważać, że zagadywanie i zapraszanie dziewczyn na randki przez Internet to oznaka tchórzostwa. Jest to oczywiście bzdura. W dzisiejszych czasach młodsze pokolenie jest przyzwyczajone do komunikacji internetowej i jeśli wszystko utrzymanie jest w granicach rozsądku, dziewczyna na pewno nie uzna to za nic dziwnego.

Porady Relacje damsko-męskie
Poprzednie
Poradnik uwodzicielki
Następne
Moda na dziewczyny z Ukrainy